EYLÜL AYI MECLİS OLAĞAN TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİ

Kahramankazan’a ilişkin sorun ve önerilerin konuşulduğu Kahramankazan Belediyesi Olağan Meclis Toplantısı Eylül Ayı oturumu gerçekleştirildi.

 

Yeter sayısının sağlanması ile Başkan Vekili Altuğ Yücelen Özcü yönetiminde başlayan meclis toplantısı, meclis üyelerinin izin dilekçelerinin oylamaya sunulması ile devam etti. İlk ve ortaöğretim öğrencilerine İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ile ortak hareket edilerek gerekli internet bağlantısının sağlanması, vatandaşlara ev ekonomisi amacıyla Kahramankazan Belediyesi’ne ait tarıma elverişli arazilerin Park ve Bahçeler Müdürlüğü’nde yetiştirilen fidelerle desteklenerek  ilçede yaşayan ve arazisi olmayan ekip biçmek isteyen vatandaşlara “Senin de bir sebze bahçen olsun” projesi adı altında tahsis edilmesi, 15 Ekim Dünya Kadın Çiftçiler Günü dolayısıyla Kahramankazan Belediyesi ve Ziraat Odaları öncülüğünde Kadın Çiftçiler günü amaçları doğrultusunda etkinlikler yapılması, Satı Kadın Mahallesi İmar Planı değişikliği, oy birliği ile kabul edildi.

 

Yapılan konuşmaların ardından gelecek toplantının 2 Ekim Pazartesi tarihinde gerçekleşmesi kararlaştırarak toplantı sona erdi.