“GÖSTERİŞ İÇİN DEĞİL AŞKLA HİZMET EDİYORUZ”

 

Kahramankazan Belediye Başkanı Serhat Oğuz, Kent Meydanı’ndaki çalışmalar hakkında bilgi verdi.

 

 

Kahramankazan Kent Meydanı’nın dönüşüm projesinde gelinen son noktayı anlatan Başkan Oğuz, İnceğiz Mahallesi halkıyla yaptığı toplantının ardından AK Parti Kahramankazan İlçe Başkanı Ahmet Ceylan ile birlikte meydanda incelemelerde bulundu. Başkan Oğuz, Kahramankazan halkının sabırla bitmesini beklediği Kent Meydanı’nda kolonların dikildiğini ve üst döşeme işlemlerine geçildiğini vurguladı.

 

 

Projenin hızla ilerlediğini ve tahminen iki ay içinde tamamlanabileceğini ifade eden Başkan Oğuz, özellikle beton işlerinin hızlı bir şekilde devam ettiğini belirterek, işçilik konusunda da kaliteli bir iş çıkaracaklarını söyledi.

 

 

Kahramankazan’ın çehresini değiştirecek Kent Meydanı çalışmalarının hızla devam ettiğini dile getiren Başkan Oğuz: “Cenabı Allah sağlık verirse inşallah seneye bu sıralarda çocuklarımız cıvıl cıvıl Kent Meydanımızda vakit geçirecekler. Şehrin tam merkezine Kahramankazan'ın adına, Kahramankazan'ın şanına yakışır çok güzel bir Kent Meydanı yapıyoruz. 24 saat çalışarak yapıyoruz. Tüm gücümüzle buradayız. Allah nasip ederse Kahramankazan'a hep birlikte güzel bir eser kazandırıyoruz. Sizleri seviyoruz. Şehrimize hizmet etmeyi seviyoruz. Gösteriş için değil yürekten sevdiğimiz için aşkla size hizmet ediyoruz” dedi.

 

 

Proje kapsamında Kent Meydanı’nın yeniden düzenlendiğini ve bu sayede şehir merkezindeki trafik sorununun azaltılmasının hedeflendiğini belirten Başkan Oğuz, otoparkın genişletilerek bölgenin daha fazla araç kapasitesine ulaşacağını açıkladı. Ayrıca, belediyenin hizmet binasının da bu projenin bir parçası olduğunu vurguladı. Başkan Oğuz, meydanın tamamlanmasıyla birlikte Kahramankazan sakinlerinin keyifli vakit geçirebilecekleri bir alana kavuşacağını ve çocuklar için bebek bakım odası, mescit, kafe gibi hizmetlerin de sunulacağını ifade etti.