BAŞKAN OĞUZ, ARAMA KURTARMA EKİBİ İLE BİR ARAYA GELDİ

Kahramankazan Belediye Başkanı Serhat Oğuz, 6 Şubat depremlerinin ardından bölgeye intikal ederek yüzlerce canı kurtaran Kahramankazan Arama Kurtarma Ekibi ile bir araya geldi.

 

Kahramankazan Belediyesi’nin AFAD koordinesinde faaliyet gösteren Kahramankazan Arama Kurtarma Ekibi, asrın felaketinin ardından Kahramanmaraş Pazarcık bölgesine intikal etti. Depremin merkez üssünde yüzlerce vatandaşa yardım eli uzatan Arama Kurtarma ekibi, enkaz altında kalan depremzedelerin yardımına koştu.

 

Kahramankazan halkına hizmet etmekten gurur duyuyorum diyerek deprem zamanı evlerinin kapılarını depremzede vatandaşlara açan hemşehrilerine teşekkür eden Kahramankazan Belediye Başkanı Serhat Oğuz, Kahramankazan Belediyesi bünyesinde hizmet veren Engelsiz Kafe’de Kahramankazan Arama Kurtarma Ekibi ile buluştu. Yaşanan afet sonrası deprem bölgesine giderek arama kurtarma çalışmalarına katılan mesai arkadaşları ile bir araya gelen Başkan Oğuz: “Çok büyük işler başardılar, Allah'ın izniyle Allah'ın verdiği nice canları kurtardılar. Rabbim hepinizden razı olsun. Allah böylesi felaketleri bir daha yaşatmasın. Ülkemizi her türlü afetten korusun” dedi.