“SEVGİYLE BAĞLAMAYA DEVAM EDİYORUZ”

Kahramankazan Belediye Başkanı Serhat Oğuz, Türkiye'de tek internet erişim ve altyapı lisansına sahip olan KazanBel Net'in sistem ağ ofisini ziyaret etti.

 

KazanBel Net'in sistem ağ ofisinde bulunan çalışanlardan bilgi alan Başkan Oğuz, KazanBel Net’in, 3,5 sene önce bir kamu şirketi olarak kurulduğunu ve 30 kişinin istihdamının sağlandığını ifade etti. İstihdam sağladığı çalışanların aylık maaşlarının belediyeye hiçbir yük olmadan tamamen şirketin gelirinden karşılandığını söyleyen Başkan Oğuz, şirketin gün geçtikçe istikrarlı bir şekilde büyümeye devam ettiğini de ifade etti.

 

Türkiye genelinde KazanBel Net’in ödüllü bir internet hizmeti sunduğunu vurgulayan Başkan Oğuz, geçtiğimiz günlerde Kahramankazan Belediyesi’nin Yatırım Ve Katma Değer Belediyeciliği Ödülü almasında KazanBel Net şirketinin ve çalışanlarının da emeklerinin büyük olduğunu hatırlattı. KazanBel Net’in diğer internet sağlayıcılarının 230 lira fiyatla sunduğu hizmeti 140 lira fiyatla sağladığını söyleyen Başkan Oğuz, ayrıca gençlere yönelik 2 GB internet paketlerini hediye ettiklerini ve Anka Radyo programını indiren herkese hediye olarak verdiklerini belirtti.

 

Kahramankazan'ın altyapı sorununun yanı sıra aynı zamanda kamu hizmeti veren belediyelerin böyle bir hizmeti de vatandaşların kullanımına sunabileceğini göstermek amacıyla KazanBel Net’i kurduklarını söyleyen Başkan Oğuz, radyolink teknolojisi sayesinde altyapıya ihtiyaç duymadan 20 kilometrelik bir alana internet sağladıklarını ve 11 vericiye sahip olduklarını aktardı.

 

KazanBel Net'in 6000 aboneye hizmet verdiğini ve memnuniyetlerini sağlamak için güzel bir hizmet sunduklarını vurgulayan Başkan Oğuz, ayrıca Altındağ Belediyesi, Mamak Belediyesi ve AK Parti Ankara İl Başkanlığı gibi kurumlara da internet hizmeti sağladıklarını ifade etti. Bu hizmeti sağlama konusunda Ulaştırma Bakanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a teşekkür eden Başkan Oğuz, “Bu şirket bir mutluluk vesilesi. Burada çalışan kardeşlerim işlerini güven ve özveriyle yapmaya devam ediyorlar. İnşallah önümüzdeki süreçte abone sayımız katlanarak artmaya devam edecek. Ucuz, güvenli ve hızlı internet hizmeti sunmaya ve sevgiyle bağlamaya devam edeceğiz” dedi.

 

Kahramankazan’da bulunan 400 fabrikaya güvenli internet hizmeti verdiklerini de hatırlatan Başkan Oğuz, kuracakları şirketlerle Kahramankazan’a değer katmaya devam edeceklerini de sözlerine ekledi.