AK PARTİ ANKARA MİLLETVEKİLİ ÇAM’DAN DEPREMZEDELERE ZİYARET

AK Parti Ankara Milletvekili Lütfiye Selva Çam, yaşanan afetin ardından #EvimEvindir çağrısıyla Kahramankazan’a gelen depremzede aileleri evlerinde ziyaret etti.

 

AK Parti Ankara Milletvekili Lütfiye Selva Çam, İlçe Başkanı Ahmet Ceylan ile Belediye Başkanı Serhat Oğuz eşliğinde Kahramankazan Eğitim Spor ve Kamp Merkezi, Kahramankazan Belediyesi Sosyal Destek Merkezi ve Kahramankazan Efes Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’ni ziyaret etti. Çam, Kahramankazan’da gerçekleştirilen yardım çalışmalarını yerinde inceleyerek bilgiler aldı. Daha sonra #EvimEvindir çağrısıyla Kahramankazan’a gelen depremzede ailelerle bir araya gelen Çam, aileleri yerleştikleri evlerde ziyaret ederek yaşadıkları afet dolasıyla geçmiş olsun dileklerinde bulundu.

 

Çam: ‘’Asrın felaketini yaşadığımız depremde etkilenen vatandaşlarımız için Kahramankazan Belediyemiz AFAD koordinesinde bölgeye 100’ün üzerinde yardım tırını gönderdi. Gerek afet bölgesinde gerekse Kahramankazan’da birçok faaliyette bulundu. Belediye Başkanımız Serhat Oğuz’a, teşkilatımıza, belediyemizin personeline, gönüllülerimize teşekkür ediyoruz’’ sözlerini kaydetti.

 

Yaraların birlik ve beraberlik içerisinde sarılacağını belirten Çam, #EvimEvindir çağrısına kulak vererek hanelerini açan ve çağrıya destek olan tüm vatandaşlara canı gönülden teşekkürlerini sunduğunu ifade etti.